Офіційні правила проведення акції «Знижка -30% від трьох акційних одиниць у чеку»

Під акцією «Знижка -30% від трьох акційних одиниць у чеку» мається на увазі право покупця (тільки повнолітньої особи) на отримання знижки на акційний асортимент вина від трьох одиниць у чеку, розміром 30 % від ціни реалізації у період проведення Акції.

Організатор Акції (Виконавець послуги) – Товариство з обмеженою відповідальністю «САНТЕ-АЛКО» (ідентифікаційний код 33240672, місцезнаходження: вул. Січових Стрільців, буд. 47, м. Київ, 04053).

Місце проведення Акції – магазини VINO&VINO,які розташовані за адресами:

КИЇВСЬКА ОБЛ., КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН, С. КРЮКІВЩИНА, вулиця Балукова, 1-Е (надалі — Магазин);

м. Київ, вул. Саксаганського, 13/42 (надалі — Магазин);

м. Київ, вул. Січових Стрільців, 47 (надалі — Магазин);

м. Київ, ЖК «Комфорт Таун», Проспект Соборності, 17 (надалі — Магазин);

м. Київ, ЖК «Файна Таун), вул. Салютна, 2 (надалі — Магазин);

м. Київ, вул. Метрологічна, 19, ТЦ NOVUS (надалі — Магазин);

м. Одесса, віл. Рішельєвська, 27 (надалі — Магазин).

Період проведення Акції – 19 листопада 2021 р. по 30 листопада 2021 р. або до продажу останньої одиниці відповідного акційного товару, в залежності від того, яка подія настане раніше.

Акція діє тільки для повнолітніх. При відмові пред’явити документи, що посвідчують вік покупця Організатор Акції має право відмовити такому покупцеві в участі в Акції.

Акція не розповсюджується на товари Магазину, які приймають участь у інших акційних пропозиціях, а також на товари, ціна яких з урахуванням знижки буде меншою від граничних мінімальних цін згідно з законодавством.

Знижки не сумуються, в тому числі із іншими знижками.

Інформація про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару міститься у куточку Споживача кожного Магазину.