Хочеш дізнатися, як спіймати знижку 25% на весь асортимент VINO&VINO?

Тоді уважно читай умови👇🏻

🍷знайди в Києві брендований кабріолет VINO & VINO. Підказка: він буде пересуватися в районі центру з 17 вересня по 17 жовтня

🍷зроби фото з ним

🍷виклади фото в сторіз з відміткою @vinovino.com.ua

Унікальний промокод на знижку відправляємо в direct

Тож, виконуй умови акції та чекай на наше повідомлення.

Хай щастить!

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

  1. Організатором Акції під умовною назвою «Сфоткай, якщо зможеш» (надалі — «Акція») є ТОВ «Санте-Алко», код ЄДРПОУ 33240672, місцезнаходження: 04053, місто Київ, вул. Січових Стрільців, будинок 47.
  2. Взяти участь у Акції мають право дієздатні особи, які на момент проведення Акції досягли 21-го річного віку та є громадянами України (надалі Учасник(и)), крім: а) працівників Організатора і членів їхніх родин; б) власників і працівників рекламних агентств та партнерів, які мають відношення до проведення Акції, а також членів їхніх родин.
  3. Акція діє на території м. Київ. Акція проводиться на сторінці в соціальній мережі Instagram за адресою:https://www.instagram.com/vinovino.com.ua/
  4. Акція проводиться в період з 17.09.2021 по 17.10.2021 року включно (далі — «Строк проведення Акції»). Строк дії акції може бути змінений Організатором без попередження.
  5. Для того щоб взяти участь в Акції та претендувати на отримання знижки у 25%, особі, яка відповідає вимогам цих Правил, необхідно: сфотографувати брендований VINO&VINO акційний автомобіль. Викласти в stories у своєму персональному профілі в Instagram фотографію чи відео та відмітити сторінку @vinovino.com.ua. Після перевірки виконання умов акції Учасник акції отпримає у Direct промо-код на знижку 25%, яким можно скористатися до 31 жовтня 2021 у магазинах VINO&VINO у м. Київ — м. Київ, вул. Саксаганського, 13/42; м. Київ, вул. Січових Стрільців, 47; м. Київ, ЖК «Комфорт Таун», Проспект Соборності, 17; м. Київ, ЖК «Файна Таун», вул. Салютна, 2 та у магазині VINO&VINO за адресою: Київська обл., Крюківщина, вул. Балукова, 1е, ТРЦ «Наше Nebo» .
  6. Під «знижка 25%» слід розуміти надання знижки при купівлі будь-якого товару із асортименту товару наявного в магазині у розмірі 25% від встановленої роздрібної ціни такого товару в магазині на момент здійснення покупки товару .
  7. Знижка 25% не розповсюджується на товари магазинів, які приймають участь у інших акційних пропозиціях, а також на товари, ціна яких з урахуванням знижки буде меншою від граничних мінімальних цін згідно з законодавством. Інформація про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару міститься у куточку споживача в кожному з магазинів.
  8. Опубліковані Учасниками на своїх сторінках у соціальній мережі Instagram повідомлення повинні відповідати законодавству України, не повинні містити зображення осіб молодше 21 року, а також повинні відповідати морально-етичним нормам, а саме: неприпустимі зображення оголених частин тіла, непристойних знаків та жестів, неприпустима наявність символів приниження національної вдачі, неприпустимий політичний характер, неприпустимі зображення сцен насильницького характеру і / або елементами жорстокості. Організатор залишає за собою право не прийняти до участі в Акції, що носять образливий характер або порушують етичні норми, встановлені в суспільстві.