Ми постійно поповнюємо наш асортимент кращими винами та міцними напоями з усього світу. Тому не забувайте відвідувати нас частіше, адже кожного разу мі знайдемо щось новеньке для вас.

Відкриття нового магазину

Друзі!
У нашій родині поповнення — 21 травня ми відкриваємо новий магазин VINO&VINO у ТРЦ «Наше Nebo», Крюківщина, вул. Балукова 1-Е.
З 21 по 30 травня на вас чекає знижка 30% при купівлі *від 3х акційних пляшок!
Кожен день в нашому магазині на вас чекають:
— широкий асортимент вина та міцних напоїв
— консультація професійного сомельє
— аксесуари і ідеї для подарунків.

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ PROSECCO

100 років сім’я Ветторетті вирощує виноград в зонах: Cartizze, Rive di Guia, Valdobbiadene, Asolo, Treviso.

У 1918 році їх прадід Бепі посадив першу лозу, а у 2018 році сім’я відзначала 100 років жесту, який для них став життєвим шляхом та започаткував історію та успіх їхній справі.

Віноробня народилася на пагорбах Вальдобб’ядене, у центрі виробничого району Вальдобб’ядене Просекко Суперіоре DOCG, між Венецією та Доломітовими Альпами.

Це сімейний бізнес, яким керує 4-е покоління.

Назва була запозичена у пагорба «Tordera», який розташовувався в зоні Cartizze, де  були висаджені перші лози. Цю назву пагорб отримав в силу того, що в період збору врожаю сюди злітається велика кількість дроздів ( «Tordo» — з італійського «дрізд»), щоб поласувати виноградом. Також «Tordera», в свою чергу називали годівниці для птахів, які відволікали їх від поїдання врожаю.

Тільки ручне збирання винограду.

Найвіддаленіший виноградник знаходиться не більше ніж в 20 км. від виноробні.

Використання сульфітів зведено до мінімуму.

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ВІСКІ

КОЛЕКЦІЯ «SECRET SPEYSIDE / СЕКРЕТИ Спейсайд» від CHIVAS BROTHERS

Спейсайд з багатовіковою спадщиною віскі та приголомшливими пейзажами, воістину є скарбницею Шотландії — і місцем для любителів кращого солодового віскі.

Одна з найбільш унікальних і важкодоступних колекцій солодового шотландського віскі з коли-небудь зібраних, являє релізи чотирьох легендарних віскікурень, новаторською Longmorn, знаменитої Glen Keith, віддаленої Braes of Glenlivet відомої як Braeval (релізи поки недоступні) і вже легенди Caperdonich яка завершила своє існування.

Всі перераховані вище віскікурні, працюють і відповідно компанія Chivas Brothers в 2001 році стали власністю транснаціонального концерну Pernod-Ricard, який придбав їх у компанії Seagrams.

Glen Keith

Caperdonich

Longmorn

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ВІСКІ

Тисяча років мінливого неба та багатих історій зробили цей вітряний архіпелаг біля північно-східного узбережжя Шотландії прекрасним, але диким і незручним місцем різкого контрасту. Доречний будинок для такого унікального віскі.

SCAPA «SKIREN» 40%

SCAPA «GLANSA» 40%

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ВИНО

Шаблі — візитна картка білих вин північної Бургундії. Унікальний холодний терруар наділяє виноград Шардоне, такими якостями, які нікому так і не вдалося відтворити. Секрет апелласьона криється в особливій геології та в особливому грунті, що складається з раковин доісторичних молюсків, які були частиною океану що покривав ці землі мільйони років назад. Схоже, що устриці і Шаблі були пов’язані з моменту створення.  Історія вин Шато Де Фле розпочинається з прибуття Жюльєна Філіппо в містечко Фле у кінці ХІХ століття. Тут в регіоні Шаблі він оселився, купив землю і висадив виноградники, які на сьогодні займають практично усю територію маєтку. Виноробня як і раніше є приватним бізнесом, яким управляє четверте покоління, Беатріс, Бенуа і Олів’є Філіппо. Шато розташоване в 4,5 км на схід від міста Шаблі на правому березі річки Сірка. Виноградники займають практично 20 га, складаються з Chablis AOC (включаючи Los du Chateau) і Chablis 1-er Cru AOC «Mont de Milie» и «Les Fourneaux».

CHABLIS 1 — er CRU «MONT DE MILIEU» VIEILLES VIGNES — 100% Шардоне.

Старі Лози. Площа виноградника 0,7 га., вік лози 84 роки.  Ручний збір. МЛФ, 30% в дубі і 70% нержавіюча сталь, протягом 16 міс. Сухе. Потенціал для витримки 5-8 років.
Інтенсивний і комплексний з вираженим мінерально-фруктово-квітковим ароматом. Ноти зрілих фруктів з жовтою шкіркою (груша, персик, айва), літні лугові квіти, з нюансами тосту на делікатному мінеральному фоні з тоном кременя. У смаку свіже, інтенсивне і структурне, середньо-тільне з тривалим післясмаком.
Смакує: насичені блюда з морепродуктів і риби, біле м’ясо під білим соусом. М’які пікантні сири з коров’ячого непастеризованого молока типу Эпуас і Суматра.

CHABLIS 1 — er CRU «LES FOURNEAUX» — 100% Шардоне.

Площа виноградника 0,5 га., вік лози від 50 до 75 років. Ручний збір. Сухе.
Інтенсивний і комплексний з вираженим фруктово-квітково-пряним ароматом. Ноти фруктів з жовтою шкіркою (груша, персик, айва), лугових кольорів і тосту на делікатному мінеральному фоні з тонами кременя, йоду і устричних раковин.  У смаку свіжіше, інтенсивне і структурне, середньо-тільне з тривалим післясмаком.
Смакує: блюда з морепродуктів і риби приготовані на грилі.

CHABLIS AOC  — 100% Шардоне. Сухе.

Делікатний, квітково-фруктовий аромат з нотами весняних лугових кольорів, яблука і білого персика на яскраво вираженому мінеральному фоні. У смаку свіже, середньої інтенсивності, округле з досить тривалим післясмаком.
Смакує: блюда з молюсків і ракоподібних, запечена риба.

Michele Chiarlo

Michele Chiarlo — господарство, розташоване на півночі Італії, в регіоні П’ємонт, що спеціалізується на винах з найвідоміших найменувань — Бароло, Барбареско, Асті і Гаві. Вина з П’ємонту високо цінуються на національному і світовому ринку і вважаються зразком неперевершеної якості і смаку. Завдяки присутності численних сімейних господарств, область часто називають «Італійською Бургундією»

Сімейство К’ярло займалося виноробством протягом п’яти поколінь. І в 1956 році черговий представник цієї родини — Мікелє К’ярло, вирішив внести і своє ім’я в історію сімейного бізнесу, заснував власний винний дім Michele Chiarlo (Мікелє К’ярло) і подарував йому своє ім’я. 


В міжнародній сім’ї  «VINO&VINO»  поповнення!

Ми дуже раді оголосити, про нове відкриття магазину!

Новий та яскравий, комфортний та затишний, з привабливими цінами та карколомними акціями!

Все це, ви можете побачити в ЖК Комфорт Таун, пр-кт Соборності 17

Чекаємо Вас та Ваших друзів!

Галісія — маленький виноробний регіон на північному заході Іспанії розділений на 5-ть апелласьон. Одним з них є Ріас Байщас розташований на узбережжі Атлантичного океану, що є батьківщиною елітних білих вин Іспанії. Тут знаходиться сучасна і вже знаменита виноробня Paco & Lola заснована в 2006 року. Що спеціалізується на виробництві ароматних білих вин з сорту винограду Альбаріньо.


«КОРПІННАТ» — уособлення кращих ігристих вин Іспанії.

Що означає — «Народжений в серці Панадес». Союз і одночасно знак якості створений у 2018 році. Виробники зобов’язані суворо дотримуватися комплексу вимог: обмежена зона, повний цикл виробництва в рамках однієї виноробні, органічні виноградники, автохтонні сорти, мінімальний вік лоз не менше 10 років, ручне збирання, витримка на осаді не менше 18 місяців. Як сказав Ксав’єр Надаль — «Наші бабусі і дідусі називали його Шампанським, батьки Кавой, а наші діти будуть називати Корпіннат ».