Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Вино напівсолодке

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Вино напівсолодке в інтернет-магазині VINO&VINO

Категорія напівсолодких вин – це традиційний вибір усіх, хто любить напої солодкі, але не надто. Від сухого, напівсухого та солодкого такі вина відрізнити не так складно. На відсоток солодкості впливає залишковий цукор. Нижній кордон залежить від країни, в якій виготовлено напівсолодке вино. Так, італійські вина вважаються напівсолодкими з концентрацією цукру від 6 грамів на 1 літр, тоді як у Франції вино відноситься до напівсолодких вже при 4 грамах цукру на 1 літр.

Виноградне вино з позначкою «напівсолодке» як правило збалансоване і відрізняється відмінними смаковими якостями – не надто кисле і не дуже солодке воно ідеально підходить як досвідченим гурманам, так і поціновувачам винних напоїв.

Смачне напівсолодке вино: основні особливості виробництва

«Залишковий цукор», який і надає солодкості вину – це відсоток цукру, що залишився в напої вже після зупинки бродіння. Зупинити процеси бродіння потрібно, щоб дріжджі не переробили весь цукор на спирт. Способів «гальмування» ферментації розрізняють відразу кілька:

  • Охолодження чи нагрівання сусла.
  • Додавання діоксиду сірки.
  • Деякі виробники для зупинки бродіння роблять купаж з сухих та солодких виноматеріалів.

Ще щоб отримати напівсолодке, деякі винороби додають звичайну сахарозу.

Але пам'ятайте, що якісне вино – це напій, який має природну насолоду, а не отриману штучним шляхом.

Щоб отримати натуральне солодкувате вино, винороби відбирають спеціальні сорти винограду з найвищим вмістом цукру. Врожай також збирають за графіком, щоб виноград був зрілим, а відсоток цукру в ньому був на піку. Пізніший виноград зазвичай солодший, ніж той, який зібраний навіть тижнем раніше. Але варто також враховувати кліматичні особливості. Чим більш спекотний регіон, тим швидше дозрівання ягід і тим раніше вони накопичать у собі достатньо цукру, і навпаки – у прохолодних регіонах ягодам потрібно більше часу.

А ось назва сорту мало що може сказати про те, яке вино перед вами – сухе, солодке чи солодкувате. Так, Совіньйон Блан, наприклад, можна знайти як у категорії сухі вина , так і серед солодких або напівсухих .

Хороші напівсолодкі вина

Вибираючи найкраще напівсолодке , ви зіткнетеся з неймовірно великим вибором. Важливо серед усього асортименту знайти те, що підходить до бажаного смаку, аромату, міцності та інших параметрів. До найпопулярніших відносять такі як Рислінг, Гевюрцтрамінер, Токай, Москато і, звичайно, грузинські напівсолодкі вина.

Як вживати вино світле напівсолодке

Напівсолодке біле вино подають за температури від +6 до +10 градусів. Винні магазини пропонують це вино як доповнення до рибних страв, фруктів та десертів. Так, білий рислінг, наприклад, чудово підкреслить пряну кухню, а червоний – ідеальний у поєднанні з гострими стравами. До напівсолодкого ідеально підходять сири з блакитною пліснявою та тверді витримані, такі як Гауда.

Скільки коштує напівсолодке вино з доставкою?

В інтернет-магазині VINO&VINO цінник на напівсолодкі вина стартує з позначки менш як 200 гривень. А якщо ви замовите кілька пляшок такого вина на суму від 1000 гривень, доставка по Києву буде безкоштовною. Також є варіанти експрес-доставки та відправлення по Україні Новою Поштою.

Вгору